Koho hledáme
Skupina J&T má byznysově široký záběr. A stejně tak široký mají záběr pracovní pozice a role našich zaměstnanců.
Eva Vinšová, personální ředitelka J&T

Jak komunikujeme

Co se stane, když do J&T pošlete CV:

  • Kandidátům, kteří nás zaujmou a odpovídají hledanému profilu, zavoláme a pobavíme se o pracovní náplni a jejich představě a očekávání. 
  • Při následných osobních pohovorech mapujeme znalosti a zkušenosti - diskuze na odborná témata, case study, analytické a logické uvažování. Primárně nás zajímá, jak kandidáti přemýšlí. Pohovoru se účastní v prvním nebo ve druhém kole manažer, který hledá do svého týmu posilu.
  • Se všemi kandidáty se následně spojíme telefonicky - ať už jde o zprávu kladnou nebo zápornou. V případě úspěchu ve výběrovém řízení, pak zbývá už jen domluvit termín nástupu.
  • S ostatními zůstáváme nadále v kontaktu, i když si aktuálně manažer vybral jiného kandidáta.
Naši recruiteři - s kým budete komunikovat
Veronika Cvrčková
Veronika Cvrčková
Veronika Cvrčková

Jako člen HR týmu se podílím na spojování šikovných kandidátů s kariérními příležitostmi v J&T. Baví mne, že v tak progresivním světe plném změn a výzev mohu být součástí úspěšných příběhů našich kolegů od samého začátku. Mojí výzvou je ukázat kandidátům, že J&T umí nabídnout unikatní prostor pro seberalizaci také na IT pozicích (a rozhodně to není "nuda").

Hana Strnadová
Hana Strnadová
Hana Strnadová

Do HR týmu J&T jsem nastoupila v závěru svého studia na VŠE, chtěla jsem, aby moje práce byla s lidmi a o lidech. J&T je dynamický svět plný příležitostí, kde navíc člověk může získat velký přehled, tak jsem se rozhodla zůstat i po škole. To je i důvod, proč mám kromě recruitmentu blízko i k trainee programům nebo spolupráci s vysokými školami. Dávat pracovní nabídku je pak nejmilejší část mojí práce.