Lidé
Zaměstnanci jsou naše bohatství, které stojí za našimi úspěchy a stálým růstem.
Igor Kováč, finanční ředitel J&T
Vrcholové vedení J&T
Štěpán Ašer
Štěpán Ašer
Štěpán Ašer
Generální ředitel J&T
Igor Kováč
Igor Kováč
Igor Kováč
Finanční ředitel J&T
Tomáš Klimíček
Tomáš Klimíček
Tomáš Klimíček
Chief risk officer J&T Banky

Peníze (myšleno finance) mne vždycky bavily. Po třech letech v B4 jsem ale začal hledat něco, kde je efektivně možné vidět výsledek své práce v delším horizontu, resp. vidět zda to co děláte funguje, či ne. Práce v J&T mi toto splňuje – každý den je trochu jiný, denně se potkávám s lidmi, kteří jsou inovativní a nebojí se věci dělat jinak. J&T je pro mne firma věřící mladým lidem a místem, kde se člověk může každý den učit novým věcem. 

Management J&T
Vlastimil Nešetřil
Vlastimil Nešetřil
Vlastimil Nešetřil
Provozní ředitel J&T Banky

Moje vzdělání nemá s financemi vlastně téměř žádnou souvislost – inženýr z oborů Ekonomika surovin a Řízení kvality a doktorát z Procesního řízení na VŠB – TU v Ostravě a příští rok (doufejme) inženýr na Mendelově univerzitě v Brně v oboru Vinohradnictví a vinařství… :-) Studium techniky v Ostravě mě asi nejlépe vybavilo k tomu, co dělám – systémovým přístupem a selským rozumem při řešení úkolů a problémů a orientací na výsledek. No a víno mě naučilo, že nic se nemá brát zase tak vážně… :-)

V bance pracuji více než 10 let a za svoji kariéru jsem si prošel cestu, na které bylo mapování procesů, tvorba vnitřních předpisů, řízení projektů, řízení provozu. Dneska mám na starosti výkonné řízení banky v ČR. Za posledních 10 let banka hrozně vyrostla, ale naštěstí stojí stále na stejných lidech. A vlastně hlavně kvůli nim a kvůli firemní kultuře, která je naštěstí pořád daleko od korporace, jsem pořád tady.

Alena Tkáčová
Alena Tkáčová
Alena Tkáčová
J&T Banka, ředitelka obchodu
Daniel Drahotský
Daniel Drahotský
Daniel Drahotský
J&T Banka, ředitel finančních trhů
Jan Pavlík
Jan Pavlík
Jan Pavlík
J&T Banka, ředitel obchodování na cizí účet
Mária Kešnerová
Mária Kešnerová
Mária Kešnerová
J&T Banka, finanční ředitelka
Miloslav Martinek
Miloslav Martinek
Miloslav Martinek
J&T, ředitel divize IS/IT

Jsem vystudovaný strojní inženýr na ČVUT. Měl jsem vždy velké štěstí na lidi, které jsem v životě potkal. Díky nim jsem, kde jsem. Moje cesta je typicky český produkt, od všeho trochu, od telekomunikací přes finance k poradenství a podnikání, od korporátních financí k finančním trhům až po informační technologie. Z dětských přání a snů se časem staly koníčci. Ve sportu, hudbě a motorismu nemám ambici měnit svět, nicméně jako zábava jsou prima. Jak člověk stárne, stává se patriotem, rodina a místo, ze kterého pocházím jsou pro mne velice důležité. A nakonec rada, jak dělat kariéru – nedělat ji, být kreativnější a rychlejší než ostatní, bavit se prací a  používat selský rozum, umět se kouknout do zrcadla, poučit se z chyb, ale hlavně koukat dopředu.

Miloslav Mastný
Miloslav Mastný
Miloslav Mastný
J&T Banka, ředitel správního úseku
Milan Sležka
Milan Sležka
Milan Sležka
J&T Banka, ředitel provozu

Jsem vystudovaný projektant. Shodou náhod jsem se však v roce 1993 dostal k práci v bance, kde jsem začínal na zahraničních platbách, které mě provázejí celý můj bankovní život.  Zásadní byl rok 2000 kdy jsem dostal příležitost společně s Mirkem Minaříkem vybudovat oddělení Mezinárodního bankovnictví v J&T BANCE.

Markéta Bobková
Markéta Bobková
Markéta Bobková
J&T Services, předseda představenstva
Eva Vinšová
Eva Vinšová
Eva Vinšová
J&T, personální ředitelka
Roman Florian
Roman Florian
Roman Florian
J&T IB and Capital Markets, ředitel

Investiční bankovnictví je jako běh na dlouhou trať. Na začátku jste plní euforie, jak se vám krásně běží, po nějaké době začnete přemýšlet, jak je to ještě daleko do cíle, a pokud vydržíte a doběhnete, tak je ten pocit k nezaplacení.

Proto mě baví běhat do práce.

 

Helena Svárovská
Helena Svárovská
Helena Svárovská
J&T Family Office, ředitelka

Pracovat jsem začala již za studií VŠE. A vždy to bylo tak trošku o číslech. Ale čísla jsou málo, mám ráda komunikaci s lidmi a tak jsem z back officu postupně přecházela do front officu a začala se věnovat nejvyššímu segmentu klientů. Kromě práce se aktivně zajímám o charitu. A co je pro mě typické? Slovo „nejde“ nemám ve svém slovníku a této odpovědi nerozumím.

Miloslav Zábojník
Miloslav Zábojník
Miloslav Zábojník
J&T INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, a.s., generální ředitel

Chtěl jsem být zoologem nebo historikem. Nakonec mě zlákala matematika a už za studií problematika kapitálových a finančních trhů. Od teorie k praxi to bylo jen krůček. Od roku 1998 se věnuji fondům. Biologie a historie mi ale zůstala koníčkem.